What is ANARKALA

انار کالا چیست؟

موضوع سایت

انار کالا یک سایت خدماتی و فروشگاهی است که با هدف حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان ایرانی در زمینه کالاهای هنری و ارزان قیمت راه اندازی شده است. ما با ارائه خدمات طراحی حرفه ای و تولید انواع محصولات تبلیغاتی و پارچه ای، به تولیدکنندگان کمک می کنیم تا محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه کنند. همچنین، ما با فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات، به خریداران این امکان را می دهیم تا با قیمت اصلی و با تولیدکنندگان معامله کنند.

اهداف سایت

انار کالا یک پل ارتباطی بین هنرمندان و تولیدکنندگان ایرانی و خریداران است. ما با اعتماد به خلاقیت و استعداد ایرانی، سعی داریم تا محصولات هنری و ارزان قیمت را به دست هر خانواده ایرانی برسانیم. محصولات ما شامل پوشاک، فرش، حوله، پرده، تابلو و هر آنچه که شما در زمینه پارچه از ما بخواهید، هستند. شما می توانید در سایت ما با دیدن نمونه کارهای مختلف، سفارش خود را ثبت کنید و یا با تولیدکنندگان مورد نظر خود تماس بگیرید.

دنبال کنندگان سایت

انار کالا گروهی است جوان و پویا که با علاقه و شور به کار خود مشغول هستند. ما در این سایت، سعی داریم تا با رعایت استانداردهای حرفه ای، به شفاف سازی و صداقت در فروش و خدمات رسانی بپردازیم. مشتریان محترم ما می توانند با اطمینان خاطر، از سایت ما خرید کنند و چنانچه در هر مرحله از خرید یا استفاده از خدمات ما با هرگونه سوال یا مشکلی روبرو شدند، با پشتیبانی سایت تماس بگیرند و از راهنمایی و پاسخگویی ما بهره مند شوند.

anargfx

این پیج مختص فعالیت های تبلیغاتی مجموعه میباشد و شما میتوانید نمونه کارهای تبلیغاتی که ما برای مشتریان انجام دادیم رو تماشا کنید

youtube

پیج یوتوب انار کالا به زودی شروع به فعالیت میکند

anarkala

این پیج اصلی گروه انارکالا هست شما با دنبال کردن این پیج میتونید از مراحل تولیدات ما بازدید کنید و ایده های خوبی بگیرید.

emsin.gfx

این پیج مدیر عامل انارکالا و متختص طراحی های ایشون میباشد با دنبال کردن این پیج شما میتوانید طراحی های ایشون را ببینید

مشتریان و همکاران انار کالا

برند های طرف قرارداد

شما هم میتوانید طرف قرارداد انارکالا شوید و محصولات یا ایده های خود را عملی کنید .